Dyhované dosky brezové multiplex

BIRKOPLEX®

Originál. Originálna nábytkárska brezová doska Multiplex dyhovaná okrasnou dyhou. Nosná podkladová brezová doska Multiplex, dyhovaná okrasnou dyhou v drevine podľa vášho výberu.

Použitie: Nábytkárska výroba a vnútorné zariadenia, výroba zariadenia do predajných a výstavných objektov, kuchynský a kúpeľňový nábytok.

Pre viac technických informácií kliknite sem

BIRKOPLEX® S hrubou krycou dýhou

S hrubou krycou dýhou. Brezová doska Multiplex dyhovaná okrasnou hrubou krycou dyhou. Nosná doska:

Brezová doska Multiplex povinne lepená BFU 100. Krycia dyha: Vyberte si z množstva rôznych drevín! Hrúbka dyhy 1,5 mm, 2,0 mm, 2,5 mm a 5 mm.

Pre viac technických informácií kliknite sem

BIRKOPLEX® STARK

Pre drevenné, stĺpové a priečkové konštrukcie. Brezová doska Multiplex dyhovaná okrasnou dyhou v špeciálnych hrúbkach napr. 50 mm / 60 mm. Nosná doska: Viacnásobne lepená brezová doska Multiplex BFU 100. Krycia dyha: Vyberte si z približne 100 rôznych drevín! Na objednávku sa dodáva s hrubou krycou dyhou.

Použitie: Výroba okien a fasád, zimné záhrady, priečkové systémy atď.

Pre viac technických informácií kliknite sem

LAMIPLEX®

Laminovaná brezová doska Multiplex. Potiahnutá laminátom v rôznych dekoráciách. Nosná doska: Brezová doska Multiplex, BFU 100 lepená s husto zosadenými strednými vrstvami. Krycia dyha: Vyberte si z univerzálnych dekorácií, dekorácií dreva a fantastických dekorácií.

Použitie: Výroba nábytku, interiérové zariadenia, výroba zariadenia do predajných a výstavných objektov, oblasť kuchynského a kúpeľňového nábytku, kancelárske zariadenia.

Pre viac technických informácií kliknite sem