Produkty série RUSTICA®

RUSTICA® BASIS

Rusikálny vzhľad z ušľachtileho dreva. Vzácne, aj historické dreviny s prirodzene vypadnutými hrčami a trhlinami dodávajú ten správny vzhľad.

Použitie: vo výrobe nábytku, obkladov na steny, stropov. Dizajn, ktorý je vhodný do každého domáceho alebo firemného priestoru, takisto do predajní alebo showroomov.

Kresbu a vlasnosť dreviny je možné umocniť aj konečnou úpravou ako je kartáčovanie, vrúbkovanie, pieskovanie alebo hobľovaciu vlnu.

Pre viac technických informácií kliknite sem

RUSTICA® SCRATCH

všetky dreviny v sérii RUSTICA® sú dostupné aj vo výnimočnom vyhotovení RUSTICA ®SCRATCH. Pri tomto vyhotovení sa kladú prírodné listy dyhy vedľa seba, čím vzniká optická otvorená drážka.

Použitie: vo výrobe nábytku, obkladov na steny, stropov. Dizajn, ktorý je vhodný do každého domáceho alebo firemného priestoru, takisto do predajní alebo showroomov. Kresbu a vlasnosť dreviny je možné umocniť aj konečnou úpravou ako je kartáčovanie, vrúbkovanie, pieskovanie alebo hobľovacia vlna.

Pre viac technických informácií kliknite sem

RUSTICA® DESIGN

Elegantná drážka voľného tvaru. Vhodné na obklady, kde opticky zobrazuje vzhľad masívnych dosiek.

Použitie: na nábytok do predajní, showroomov aj pre interiér v domácnosti, napr. kuchynská linka alebo nábytok do obývacej izby.

Pre viac technických informácií kliknite sem

RUSTICA® GEHACKT

V siedmich drevinách historického a rustikálneho charakteru s výraznou úpravou povrchu vznikne jedninečný vzhľad.

Použitie: vhodné na realizáciu interiéru do domácnosti aj do firemného priestoru. Takisto do predajní alebo showroomov.

Pre viac technických informácií kliknite sem.